Повідомлення про конфіденційність даних під час працевлаштування до компанії McKinsey

Це повідомлення про конфіденційність востаннє оновлено 13 червня 2017 року.

Компанія McKinsey & Company Inc. та її дочірні та залежні товариства (далі — «McKinsey», «нас» або «ми») розуміють, що конфіденційність Ваших даних важлива для Вас. Дочірні та залежні товариства компанії McKinsey можуть обробляти Ваші персональні дані в якості розпорядника даних. Ми зобов’язуємось поважати Вашу конфіденційність і захищати Ваші персональні дані, тобто будь-яку інформацію, яка дозволяє ідентифікувати Вас як фізичну особу. Це повідомлення про конфіденційність даних під час працевлаштування (далі — «Повідомлення про конфіденційність») описує те, як ми обробляємо й захищаємо Ваші персональні дані у зв’язку з процесами та програмами працевлаштування в компанії McKinsey.

Це Повідомлення про конфіденційність стосується тільки персональних даних кандидатів на вакантні посади, потенційних кандидатів на робочі місця, а також наших додаткових рекрутингових програм і заходів. Воно не стосується наших співробітників, підрядників або клієнтів, або інших персональних даних, які компанія McKinsey збирає для інших цілей.

Використовуваний у цьому Повідомленні про конфіденційність термін «персональні дані» означає інформацію, яка ідентифікує кандидатів і потенційних кандидатів на роботу в нашій компанії, подану в заяві на нашому сайті та (або) через альтернативні канали (наприклад, через професійні рекрутингові фірми).

Ми обробляємо Ваші персональні дані відповідно до цього Повідомлення про конфіденційність, якщо така обробка не суперечить вимогам чинного законодавства; у випадку суперечностей переважну силу має застосовне право.

Надаючи нам свої персональні дані, Ви підтверджуєте, що:

 • Ви прочитали й зрозуміли це Повідомлення про конфіденційність і погоджуєтесь із використанням Ваших персональних даних, як це передбачено в цьому документі.
 • Ваші персональні дані можуть передаватись і оброблятись у будь-якій країні світу, зокрема в країнах, які не можуть вважатися такими, що забезпечують такий самий рівень захисту даних, що й у вашій країні, для цілей і в порядку, зазначеному в цьому Повідомленні про конфіденційність.
 • Ви не зобов’язані надавати нам будь-яку запитану інформацію, проте в такому випадку Ви не зможете претендувати на посаду, для отримання якої Ви подали заяву.
 • Усі Ваші твердження є, наскільки Вам це відомо, правдивими й достовірними, і Ви не приховували свідомо будь-яку небажану для Вас інформацію, що має відношення до справи. Надання недостовірної інформації може позбавити Вас права на роботу.
 • Це Повідомлення про конфіденційність не є частиною будь-якого трудового договору, який пропонується кандидатам під час прийому на роботу в компанію McKinsey.

Які персональні дані ми збираємо

Типи персональних даних, які ми просимо Вас надати, та способи їхньої обробки визначаються вимогами країни, в якій знаходиться посада, а не країни, в якій Ви проживаєте. Якщо Ви подаєте заяву на роботу в кількох місцях або якщо посада, на яку Ви претендуєте, доступна в кількох країнах, типи персональних даних, які ми проситимемо Вас надати, та способи їхньої обробки визначаються вимогами всіх країн, в яких знаходиться посада.

Зазвичай ми збираємо персональні дані (наприклад, Ваше ім’я, адресу, контактну інформацію, дані про досвід роботи та освіту, досягнення та результати тестувань) безпосередньо від Вас, коли Ви подаєте заяву на посаду в нашій компанії. Ми також можемо отримувати Ваші персональні дані від третіх осіб, таких як особи, що рекомендують Вас, попередні роботодавці, співробітники компанії McKinsey, з якими Ви проходили співбесіду, постачальники послуг із перевірки попереднього досвіду роботи, якщо це допускається згідно з чинним законодавством.

Конфіденційні персональні дані — це частина персональних даних, які включають в себе етнічну приналежність, стан здоров’я, членство в профспілках, філософські погляди, сексуальну орієнтацію, а також інші категорії, дозволені законодавством. Ми не прагнемо отримати та не будемо збирати такі дані про кандидата, якщо це не дозволено робити відповідно до чинного законодавства (наприклад, звітність перед урядом США).

Використання Ваших персональних даних

Ми збираємо та використовуємо Ваші персональні дані для законних кадрових і управлінських цілей, зокрема для:

 • виявлення та оцінки потенційних кандидатів на посади, а також майбутніх посад, які можуть стати вакантними;
 • ведення документації процесу наймання;
 • забезпечення дотримання вимог законодавства, зокрема вимог і практики щодо різноманітності та врахування індивідуальних особливостей;
 • проведення перевірки на відсутність судимості, передбаченої чинним законодавством;
 • захисту наших законних прав у межах, дозволених законодавством;
 • у надзвичайних ситуаціях, в яких здоров’я або безпека одного або декількох осіб можуть бути поставлені під загрозу.

Ми також можемо аналізувати Ваші персональні дані або агреговані/знеособлені дані для поліпшення процесу Вашого наймання та покращення нашої здатності залучати успішних кандидатів.

Нам може знадобитися зберегти Ваші персональні дані, щоб розглянути Вашу кандидатуру під час працевлаштування в майбутньому. У такому разі ми звернемось до Вас за згодою (або до, або після того, як Ви офіційно подасте заяву про працевлаштування) долучитися до однієї з наших рекрутингових програм, що забезпечують подальше знайомство з компанією McKinsey. Ці рекрутингові програми є абсолютно добровільними. Якщо ви стаєте учасником рекрутингової програми, але згодом захочете припинити учать у ній, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою keep-in-touch@mckinsey.com. Для кандидатів у Німеччині, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою karriere@mckinsey.com.

Одержувачі даних і міжнародна передача даних

Ваші персональні дані можуть надаватись агентствам із найму та особам, що проводять співбесіди та працюють в країні, де знаходиться посада, на яку Ви подаєте заяву, а також агентствам із найму та особам, що проводять співбесіди та працюють у різних країнах у межах міжнародної організації McKinsey. Особи, які виконують адміністративні функції та персонал ІТ-відділу компанії McKinsey також можуть отримувати обмежений доступ до Ваших персональних даних для виконання службових обов’язків. Ми ввели в дію правові механізми, спрямовані на забезпечення адекватного захисту Ваших персональних даних, які обробляють дочірні та залежні товариства компанії McKinsey в межах глобальної організації McKinsey, зокрема під час передачі Ваших персональних даних до країн, відмінних від тієї, в якій Ви проживаєте.

Ми використовуємо послуги сторонніх постачальників, щоб підтримувати програмне забезпечення для рекрутингу. Ми також надаємо Ваші персональні дані іншим стороннім постачальникам послуг, які можуть допомагати нам у пошуку співробітників, проведенні перевірок і тестуванні перед прийомом на роботу, а також поліпшенні наших методів рекрутингу.

Ми маємо процеси, призначені для забезпечення того, щоб будь-яка обробка персональних даних сторонніми постачальниками послуг відповідала положенням цього Повідомлення про конфіденційність, а також захисту конфіденційності, доступності та цілісності Ваших персональних даних. Якщо цього вимагає законодавство, ми застосовуємо правові механізми, спрямовані на забезпечення адекватного захисту Ваших персональних даних.

До того ж, у випадку реорганізації, злиття, продажу, створення спільного підприємства, відступлення чи іншої передачі або відчуження всіх або будь-якої частини нашої компанії ми можемо розкривати або передавати Ваші персональні дані.

Збереження даних

Якщо Ви приймаєте пропозицію про працевлаштування в нашій компанії, будь-які відповідні персональні дані, зібрані під час прийому на роботу, стануть частиною Вашої особової справи та будуть зберігатись відповідно до вимог конкретної країни. Якщо ми не наймаємо Вас, ми можемо продовжувати зберігати та використовувати Ваші персональні дані протягом періоду часу (який може змінюватися залежно від країни) для цілей системного адміністрування, щоб розглянути Вашу кандидатуру для потенційних майбутніх посад, а також для проведення досліджень. Якщо Ви вирішите взяти участь у рекрутинговій програмі, ми можемо зберігати Ваші персональні дані, щоб розглянути Вашу кандидатуру під час працевлаштування в майбутньому.

Безпека

Ми впровадили загальноприйняті стандарти технічної та експлуатаційної безпеки для захисту персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни або знищення. Тільки уповноважені співробітники компанії McKinsey й наші сторонні постачальники послуг отримують доступ до персональних даних. Ці співробітники й сторонні постачальники послуг зобов’язані вважати цю інформацію конфіденційною. Незважаючи на ці заходи безпеки, ми не можемо гарантувати, що сторонні особи не отримають доступ до Ваших персональних даних.

Ваші права

Ми вживаємо розумних заходів, які призначені для того, щоб зберегти Ваші персональні дані точними, повними та актуальними для цілей, для яких вони збирались і використовувались. Ми також вжили заходів, які призначені для того, щоб обробка нами Ваших персональних даних відповідала положенням цього Повідомлення про конфіденційність і чинному законодавству.

Ви можете мати право запросити доступ до персональних даних, які ми отримали про Вас, для цілей їх перегляду, зміни або видалення. Ви можете мати право запросити копію персональних даних, які ми отримали про Вас.

Якщо Ви хочете зробити запит на доступ, перегляд або виправлення персональних даних, які ми отримали про Вас, або дізнатись, як ми обробляємо Ваші персональні дані, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою apps_help@mckinsey.com.

Щоб захистити конфіденційність Ваших даних і забезпечити їхню безпеку, ми будемо вживати розумних заходів для перевірки Вашої особи перед наданням Вам доступу до Ваших персональних даних. Ми докладемо розумних зусиль для оперативного розслідування, виконання або іншого реагування на Ваші запити, якщо це може бути необхідним відповідно до чинного законодавства. За певних обставин ми не зможемо надати доступ до персональних даних або іншим чином повністю відповісти на Ваш запит, наприклад, коли надання Вашої інформації може розкрити особу іншої людини. Ми залишаємо за собою право стягувати відповідну плату за виконання Вашого запиту, якщо це передбачено відповідним законодавством, та/або відмовити у виконанні Вашого запиту, якщо, на розсуд фірми, він може бути необґрунтованим, надмірним або іншим чином неприйнятним відповідно до чинного законодавства.

До того ж, Ви можете мати право подати скаргу до компетентного органу із захисту даних у разі надання такого права відповідного до чинного законодавства.

Ми не ухвалюємо автоматичні рішення щодо найму.

Cookies та інші технології відстеження

Ми можемо використовувати Cookies та інші технології відстеження, щоб зробити зручнішим для Вас користуванням нашими онлайн-технологіями. Ви можете дізнатись більше про використання нами Cookies та інших технології відстеження, ознайомившись із нашою політикою конфіденційності та використання Cookie: http://www.mckinsey.com/privacy-policy.

Для кандидатів з інших країн

Це Повідомлення про конфіденційність також доступно такими мовами:

Арабська
Бірманська
Китайська (КНР)
Китайська (Тайвань)
Хорватська
Чеська
Нідерландська
Англійська
Французька (Канада)
Французька (Франція)
Німецька
Угорська
Індонезійська (бахаса індонезійська)
Італійська
Японська
Корейська
Малайзійська (бахаса малайзійська)
Польська
Бразильська португальська
Румунська
Російська
Сербська
Іспанська
Тайська
Українська
В’єтнамська

ЗВ’ЯЗОК

Якщо у Вас є будь-які питання з приводу цього Повідомлення про конфіденційність, нашої політики конфіденційності, або якщо Вам потрібна допомога в користуванні або читанні вмісту на сайтах компанії McKinsey, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою:

McKinsey & Company
Legal Department
55 East 52nd Street
New York, NY 10022 (США)
212-446-7000
privacy_information@mckinsey.com

Компанія McKinsey залишає за собою право вносити зміни в це Повідомлення про конфіденційність. Ми розмістимо будь-які зміни до нашого Повідомлення про конфіденційність на цій сторінці. Будь ласка, регулярно перевіряйте цю сторінку, щоб отримувати останні дані.